...

“V spoločnosti Energetic Vision ponúkame profesionálnych architektov, dizajnérov a riešenia 3D architektonického vykresľovania, ktoré vám pomôžu splniť vaše úlohy. Sme team profesionálov, ktorí sú hrdí na to, že vám pomáhajú získať to, čo chcete.”

 
Erik Cziko
3D Artist

Naša služba 3D architektonického renderovania poskytuje východiskový bod pre váš projekt. Vieme, aká je práca architekta a aká stresujúca môže byť, keď sa blížia termíny. Preto vám ponúkame možnosť začať využívať naše služby čo najskôr. To vám umožní začať proces tvorby čo najskôr.

Naše služby 3D architektonického renderovania sú navrhnuté tak, aby vám pomohli vizualizovať vaše projekty a urobiť ich čo najkrajšími. Či už ste profesionálny architekt, inžinierska firma alebo investor, ktorý hľadá novú nehnuteľnosť, máme nástroje, ktoré potrebujete.

Prečo si prenajať profesionála?

Ak chcete vizualizovať aspekty svojho stavebného projektu, potrebujete, aby bol model čo najkvalitnejší.

Časti, ktoré tvoria náčrt projektu, sú rovnako dôležité ako samotný projekt. Naše architektonické rendery venujú veľkú pozornosť detailom. V dnešnej dobe sa každý môže podieľať na rôznych formách 3D vizualizácie. Existuje široká škála softvéru a pomerne veľa z nich je k dispozícii zadarmo. Každý, kto sa dostatočne vyzná v konkrétnej platforme, sa môže nazývať odborníkom.

Rozdiel medzi profesionálom a amatérom sa dá ľahko rozoznať. Poprední odborníci zabezpečia, aby bol každý aspekt vášho návrhu správne optimalizovaný. Ak ako vedúci projektu hľadáte architektonické riešenia rýchlo, od amatéra nemôžete dostať dostatočne dobrý produkt.

Naši odborníci poznajú dôležitosť termínov a sú odhodlaní dodať detaily bez toho, aby vám prekážali. Nie je možné uviesť vaše predstavy do života bez toho, aby chýbali všetky drobné komponenty, ktoré vzájomne pôsobia a dodávajú vášmu návrhu živý, realistický a profesionálny dojem.

Architektonický návrh nie je taký detailný ako návrh výrobku, ale mal by mať všetky drobné vychytávky, zvláštnosti a funkcie, ktoré ho oživia. Význam týchto detailov presahuje estetické účely. Funkčnosť je dôležitým aspektom architektonického návrhu a začlenenie čo najväčšieho počtu funkčných prvkov je neoddeliteľnou súčasťou samotného procesu navrhovania.

Uvedenie projektu do života pomocou detailných, funkčných a estetických prvkov výrazne uľahčuje prijímanie dôležitých rozhodnutí. Odhliadnuc od výberu, má veľmi dobrú prezentačnú kvalitu.

Všetky architektonické kancelárie a projektoví manažéri vedia, že budova nie je ničím, ak nie je realistická. Dobrý 3D architektonický rendering zohráva kľúčovú úlohu pri prezentácii vašich nápadov a návrhov investorom.

Ak je samotný návrh krásny, detailný a funkčný, dokáže investorovi ukázať všetky detaily, ktoré ho môžu ovplyvniť pri prijímaní správneho rozhodnutia z umeleckého hľadiska. Mať dobrú vizualizáciu so všetkými drobnými informáciami umožňuje skutočnému projektantovi vedieť, čo je potrebné zmeniť.

Existuje mnoho dôvodov, prečo si najať odborníka na architektonické renderovanie, a Energetic Vision je dobrým začiatkom.

Z čoho pozostáva profesionálne 3D architektonické vykreslenie?

Profesionálne 3D vykreslenie je viac než len obal vášho návrhu. Ide o zložitú formu umenia s mnohými pohyblivými časťami, takže vytvoriť ho čo najrealistickejšie je veľmi náročná úloha, ktorú je najlepšie prenechať profesionálom.

Osvetlenie

Osvetlenie je jedným z najdôležitejších aspektov každej vizuálnej prezentácie. Dokonca aj pri selfie hrá osvetlenie veľmi dôležitú úlohu. Architektúra a osvetlenie spolu úzko súvisia. Či už ide o návrh interiéru alebo exteriéru, prezentácia projektu v rôznych uhloch osvetlenia vám poskytne lepší pohľad na to, ako sa bude projekt vyvíjať.

model

Modelovanie stavebného projektu zohráva kľúčovú úlohu vo výsledku. Priveďte svoj projekt k životu modelovaním všetkých drobných prvkov, ktoré tvoria váš architektonický projekt. Ako viete, architektúra sa skladá z viacerých komponentov a všetky ich modely by mali mať rovnaký štýl.

prostredie a atmosféra

Keď máte inovatívny nápad na stavebný projekt, musíte myslieť na to, kde skončí. Z tohto dôvodu je modelovanie obvodu budovy rovnako dôležité ako modelovanie samotného projektu budovy.

Harmonia medzi projektom a jeho okolím je jedným z kľúčových faktorov návrhu, prečo je urbanistické plánovanie také dôležité.

Návrh interiéru

Ak má váš stavebný projekt interiér, je rovnako dôležitý ako exteriér. Aký zmysel má krásna budova, ak nie je funkčná? Z tohto dôvodu musíte mať predstavu o tom, ako bude váš projekt vyzerať v reálnom prostredí a ako sa bude páčiť spotrebiteľom.

Projekt budovy si vyžaduje dobrý dizajn interiéru, pretože je jedným z hlavných predajných bodov. Interiérový dizajn tiež dáva interiérovým dizajnérom predstavu o tom, čo si myslia architekti, čo im umožňuje odviesť lepšiu prácu.

Praktická použiteľnosť

Praktická použiteľnosť je kombináciou všetkých faktorov, ktoré tvoria profesionálne architektonické stvárnenie.

propagačné materiály

Výrobok, alebo v tomto prípade architektonický render, je len taký dobrý, aký dobrý je jeho marketing. ak chcete architektonické stvárnenie predávať, potrebujete spôsob, ako ho prezentovať. Práve preto hrá prezentácia dôležitú úlohu v procese 3D architektonického renderovania. Medzi najbežnejšie spôsoby prezentácie vášho projektu ako propagačného materiálu patria:

obrázok/render

Krásna vizualizácia dá vyniknúť vášmu projektu. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je správny uhol pohľadu a osvetlenie, dobrý dizajn na podporu renderovania a trochu post-produkčných kúziel.

Video/Animácia

Rovnako ako fotografia, aj video/animácia by malo ukázať čo najviac funkcií v čo najlepšom svetle. To sa dosiahne pomocou viacerých uhlov, osvetlenia a niektorých základných pravidiel, ktoré stoja za prezentáciou videa.

Prezentácia VR

Prezentácie VR sú relatívne nové, ale z hľadiska prezentácie sú veľmi sľubné. Prezentácie VR sú najnáročnejším médiom na prezentáciu projektu, ale sú zďaleka najpôsobivejšie. Prezentácie VR naplno odhalia všetky vlastnosti a nedostatky vášho projektu, preto si ho pred odoslaním sami dôkladne otestujte. U nás sa báť nemusíte, všetky finálne prezentácie VR sú pred odovzdaním dôkladne prekonzultované s klientom. Samozrejme zdarma 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

2023 © Copyrights Energetic Vision

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.